وبسایت “مهندس حرفه ای” با دامنه ی proeng.ir تارنمای رسمی گروه “مهندس حرفه ای” است که به معرفی و نمایش تمامی محصولات تولیدی در کنار اخبار آنها می پردازد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “گروه مهندس حرفه ای” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

– استفاده شما دوستان از محصولات فروشی “مهندس حرفه ای” و دانلود از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

  1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  2. کپی مطلب از این وب سایت غیر قانونی می باشد. (با ذکر منبع بلامانع می باشد)
  3. انتشار عمومی آموزش ها غیر قانونی بوده و مدیریت سایت پیگیری قانونی موارد خلاف را برای خود محفوظ می داند.
  4. سوء استفاده از امکانات سایت جهت کسب منافع شخصی خلاف قوانین سایت تلقی می‏گردد.
  5. کاربران عزیز خواهشمندیم، قبل از خرید حتما توضیحات مربوط به هر قسمت را کامل مطالعه کنید و بعد از آگاهی کامل اقدام به خرید و دانلود نمایید . مدیریت سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اشتباهات احتمالی ندارد.
  6. کاربران گرامی در صورت بروز هر گونه اشکال در مواقع خرید و دانلود فایلها که ممکن است از طرف اینترنت یا طرف کاربر و مواردی از این باشد موارد بررسی و در صورت صحت پرداخت هزینه لینک موارد خریداری شده از طریق ایمیل برای مشتری ارسال خواهد شد.
  7. لینک‌های دانلود پس از خرید محصول به مدت ۲۴ ساعت برای هر آی پی معتبر است.
  8. مدیریت سایت حافظ اطلاعات شخصی کاربران بوده و از انتشار آنها اجتناب خواهد کرد.
  9. از آنجاییکه لینک دانلود تنها به آدرس Email شما ارسال می شود، از صحیح و معتبر بودن آدرس Email خود در اطلاعات کاربری ثبت شده در هنگام خرید، اطمینان حاصل کنید.
  10. نظرات و دیدگاههای ارسالی بعد از بررسی در دید عموم کاربران در سایت قرار داده خواهد شد.